P.–Pk. 8:30 līdz 19:00

Citrix Compatible Products from Autodesk, Inc. - Citrix Ready Marketplace

Kompānija Autodesk Inc. dibināta 1982. gadā , Amerikas Savienotajās valstīs un ir starptautiska datorprogrammatūru izstrādes kompānija, kas veido programmas arhitektūras, ražošanas, inženierijas un izklaides industrijām.


Kompānija “LIRA SAPR” dibināta 1963.gadā un specializējusies būvkonstrukciju aprēķinu programmatūru izveidē. Patreiz tiek piedāvātas četras programmas ražīgākam būvinženieru darbam. Tās ietver dažādu būvkonstrukciju projektēšanu un aprēķinus, dzelzsbetona un akmens armatūras aprēķinus daudzstāvu ēkām, elektronisku rokasgrāmatu inženieriem un arhitektonisko formu sistēmu aprēķinus.

LIRA jaunumi


Pirmās SEMA programmas automatizētai projektēšanai tiek izstrādātas 1984.gadā.
Programmatūra paredzēta koka karkasa ēku un guļbūvju projektētājiem un ražotājiem, jo jau no 1998.gada SEMA izstrādā pirmo grafisko lietotāja pārneses iespēju uz Hundegger darbagaldu līnijām.
Programma sastāv no moduļiem tāpēc katram klientam var nokomplektēt piemērotāko programpakotni.
Programma pieejama desmit valodās.
SEMAS programmatūru pasaulē lieto vairāk nekā 7800 klientu.


Kompānija “AGA CAD” UAB dibināta 1991.gadā Lietuvā un 2004. gadā nodibināja firmu SIA”AGA CAD” Latvijā. Lietuvas uzņēmums ne tikai pārdod un ievieš programmatūras, bet arī programmē papildinājumus Revit programmatūrai- TOOLS4BIM. Tos lieto 130 pasaules valstīs un ir vairāk nekā 11 000 klientu.


Bilderesultat for kitchendraw logo

Francijā dibināta kompānija, kura piedāvā viegli apgūstamu programmatūru virtuvju un vannas istabu projektēšanai un vizualizēšanai. Piemērota projektētājiem un dizaineriem, uzskatāmi attēlo telpu iekšpusi klientiem.
Programma pieejama divdesmit piecās valodās.


Ansys: Culture | LinkedIn

ANSYS ( Amerikas Savienotās valstis) piedāvā visaptverošu programmatūras komplektu, kas aptver visu fizikas klāstu, nodrošinot pieeju gandrīz jebkurai inženierijas simulācijas jomai, kas nepieciešama projektēšanas procesam. Organizācijas visā pasaulē uzticas ANSYS, lai sniegtu vislabāko ieguldījumu to inženiertehnisko imitāciju programmatūras investīciju veikšanā.


CAD-PLAN tika dibināts 1989. gadā, Vācijā, ar mērķi nodrošināt speciāli pielāgotu CAD sistēmu dizaineriem un plānotājiem metāla konstrukciju un fasāžu tehnoloģiju jomā.