P.–Pk. 8:30 līdz 19:00

“AGA CAD” UAB dibināta 1991.gadā, Lietuvā.

Viens no galvenajiem kompānijas pamatdarbības virzieniem Tools4Revit izstrāde, pārdošana un ieviešana ne tikai Baltijā, bet vispasaules tirgū.

Adrese:
Žalgirio g. 94, LT-09300 Vilnius,Lietuva
Saziņai e-pasts:
info@aga-cad.lt
Tālrunis:
+370 52398111Jau 2. martā pievienojies bezmaksas webināramThe key to getting more out of BIM. 

BIM datu klasifikācija ir vieta, kur varat iegūt vairāk no BIM. Faktiski tā ir atslēga  pilnas vērtības apzināšanai. Tas ir tāpēc, ka BIM datu klasifikācija padara datus vieglāk saprotamus, nodrošinot precīzu un savlaicīgu budžeta plānošanu, projektu plānošanu, būvniecību un konkrēto līdzekļu pārvaldību.

Vai esat gatavs klasificēt BIM objektus pēc iespējas efektīvākā veidā? Neatkarīgi no tā, kuru programmatūru platformu izmantojat — Autodesk® Revit®, Autodesk® Civil 3D®, Autodesk® Navisworks® vai Tekla® —, piedalieties bezmaksas vebinārā 2. martā un uzziniet veidu, kā klasificēt BIM projekta elementus atbilstoši jebkurai valsts vai uzņēmuma standarta klasifikācijas sistēmai.

Vairāk informācijas un reģistrācija šeit…AGACAD Tools4Revit piedāvā Autodesk Inc.Revit Extensions. Patreiz jau pasaulē 130 valstīs ir vairāk nekā 13 000 Revit lietotāju kuri izmanto T4R© (Tools 4 Revit®) savām profesionālām vajadzībām.

T4R Productivity Suite samazina BIM stresu un paplašina Autodesk® Revit® jaudu. Šajā papildinājumu kolekcijā ir iekļauta ātra dokumentācija un viedi modelēšanas paplašinājumi visiem Revit lietotājiem.

Neatkarīgi no tā, vai esat arhitekts, būvinženieris, dizainers vai MEP inženieris, T4R (Tools4Revit) Suite ir jūsu visaptveroša piekļuve rīkiem, kas paātrinās jūsu darbu programmā Revit. Šie Revit speciālistu izveidotie spraudņi palīdz pielāgot Revit, lai tas atbilstu jūsu īpašajām projektēšanas vajadzībām un palielinātu projektēšanas efektivitāti.

AGACAD | Invent A/S

Vairāk par Revit papildrīkiem var uzzināt šeit