P.–Pk. 8:30 līdz 19:00

SEMA GMBH ir pasaules līderis kokmateriālu būvniecības programmatūras ražošanā. SEMAS programmatūra sastāv no moduļiem, kas ļauj pielāgot katram individuālu programmas komplektāciju, atkarība no projektēšanas vai ražošanas specifikas. Programma paredzēta koka karkasu, guļbūvju un koka kāpņu projektētajiem un ražotājiem.

SEMA Software

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir SEMAS-logo.pngJaunumi

SEMA grupa, pasaulē vadošais CAD/CAM programmatūras piegādātājs koka konstrukciju, kāpņu projektēšanas un lokšņu metālapstrādes jomā, paziņoja par apvienošanos ar Compass Software GmbH , vadošo CAD/CAM/CNC programmatūras ražotāja kāpņu projektēšanai, kokmateriāliem un logu konstrukcijām.

Vairāk informācijas šeit…


Viens modulis nodrošina vairāk iespēju nekā jebkad agrāk. Aprīkojieties jau tagad ar moduli “SEMA Roof Covering” sarežģītai plānošanai, vizualizācijai, iepriekšējai modeļa izgatavošanai un aprēķiniem jumta konstrukciju jomā!

Vairāk informācijas šeit…


SEMA modulis Roof Panels piedāvā ievērojami paplašinātu funkciju klāstu ar 22-3 versijas funkcijām. Elementu ievade ir ievērojami atvieglota un ietaupa milzīgu laiku darbu plānotājiem.

Vairāk informācijas šeit…


Jauns SEMA kurss, šajā kursā SEMA parādīs, kā var strādāt ar CAD, piemēram, ar dažāda veida līnijām, paneļiem. Izgatavojot tekstūru un izmēru līnijas, kā arī grafiskos failus. Un vēl uzzināsiet, kā viedā veidā izmantot dažādas ievades opcijas.

Vairāk informācijas šeit…


Vairāk infromācijas :

Māra /LV/RU -mob. tālrunis: + 371 28344158

Kārlis LV/ENG- mob.tālrunis +371 25521340

e-pasts: baltic-cad@outlook.com vai baltic-cad@inbox.lv

No 27.oktobra ir pieejama lejuplādei jaunā SEMA versija 22-3, visiem abonēšanas klientiem.

SEMAS versija 22-3 jaunumi

Katrā jaunajā versijā ir iekļautas daudzas jaunas funkcijas un uzlabojumi — šeit jūs atradīsiet svarīgākos programmatūras versijas 22-3 svarīgākos punktus.

JOINING

Jumta 3D dizains tiek nepārtraukti attīstīts. Šāda veida dizaina priekšrocība nepārprotami slēpjas tā vizuālajā un telpiskajā attēlojumā.

Uzzināt vairāk

ROOF SUB-LAYERS

Funkcijas un plānošanas un izpildes brīvība tagad ir ieviesta arī jumta apakšpusē.

Uzzināt vairāk

PREFABRICATION OF ROOF ELEMENTS

Jumta elementu rūpnieciskā izgatavošana ir ievērojami paplašināta, un daudzas detaļas ir uzlabotas.

Uzzināt vairāk

3D POINT CLOUDS

Versijā 22-3 SEMA ir ievērojami paplašinājis 3D punktu mākoņu rediģēšanas funkciju klāstu.

Uzzināt vairāk

FACADE AND METAL CLADDING

Versijā 22-3 ir ieviestas vēl divas noderīgas jaunas funkcijas CAD plānošanai lokšņu metālu jomā.

Uzzināt vairāk

Citi SEMA software jaunumi

SEMA COLLEGE

SEMA College aptver visu skolu, apmācību un tālākizglītību SEMA programmatūrai. Mūsu SEMA koledžā mēs piedāvājam apmācību video un kursu materiālus SEMA klientiem un studentiem, kā arī īpašus mācību materiālus skolotājiem un pasniedzējiem.

Vairāk informācijas par SEMA COLLEGE šeit

Programmatūras SEMA darbība tiek parādīta iesācējiem līdz pieredzējušiem lietotājiem, sadalīta pa konkrētām tēmām un īsās mācību sesijās. Daniels Luts ir galdnieks un būvinženieris un kopš 2008. gada ir ļoti ambiciozs skolotājs. Viņa mērķis ir vienkāršā un ikvienam saprotamā veidā izskaidrot SEMA programmatūru.